Obsługa bieżąca, remonty, serwis, naprawa Peugeot, Renault, Citroen.

         Gwarantujemy maksymalny przebieg międzynaprawczy. Po nas nie trzeba poprawiać.

 

 

Polecamy

Dobre, sprawdzone firmy

Transport

Ciężarowy transport samochodowy, Wiesław Armanowski, Łódź, to firma gdzie najwyżej ceni się punktualność i terminowość realizcji zleceń na usługi transportowe. Usługi wykonywane samochodem ciężarowym, Mercedesem model 1117, wyposażonym w dźwig samozaładowczy typu HDS.

Detektyw

Detektyw Jan Marek Kubus wraz ze swoimi detektywami specjalizuje się w następujących sprawach: śledzenie osób i samochodów, wypozyczalnia GPS, sprawy rozwodowe, sprawy związane z przestępczością gospodarczą i nie tylko. Realizuje wszystkie zlecenia z zakresu usług detektywistycznych. Jest członkiem prestiżowego Stowarzyszenia Licencjonowanych detektywów w Polsce

Detektyw

Detektyw Marek Gzik pracę swojej swojego biura dzieli na usługi detektywistyczne dla osób prwatnych i na usługi dla firm, instytucji. Zdecydowany priorytet mają zlecenia biznesowe, w których się specjalizuje. Agencji Detektywistyczna MG szczyci się uczestnictwem w prestiżowym Międzynarodowym Stowarzyszeniu Detektywów - "World Association of Detectives".


Specjalistyczny warsztat naprawy samochodów Renault, Peugeot, Citroen. Mechanika, elektryka, elektronika, diagnostyka. Naprawa obejmuje również wszystkie pozostałe marki samochodów osobowych i dostawczych.